Apartamenty

Apartamenty ***

W nadchodzącym sezonie na skipass gratis, czyli w grudniu 2018 postanowiłyśmy zaproponować Wam „apartamenty”, czyli nic innego jak przytulne mieszkanka, wyposażone w pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię (czasem dwie) oraz łazienkę.

Sypialnie są 2- osobowe, łóżka podwójne lub osobne (z pościelą). Nie śpimy w living roomie, czyli do dyspozycji mamy apartamenty 6cioosobowe, w których zakwaterowane będą tylko 4 dziewczyny (unikniemy zatem przepychanek łazienkowych!). Za dopłatą możliwość pobytu w sypialni jednoosobowej. W kuchni znajdują się wszelkie sprzęty i narzędzia potrzebne do pichcenia, oczywiście dla chętnych. Dla niechętnych 😉 wypady na pizzę i inne pyszne włoskie specjały do lokalnych jadłodajni.

Typowy dla Livigno, klimatyczna, prosty dom, w którym zamieszkamy, położony jest niedaleko wyciągu na Carosello. Przystanek skibusu (gratis) znajduje się przy obiekcie. Będziemy z niego korzystać, jeśli zaplanujemy wypad „na miasto”, albo na drugą narciarską stronę – „Mottolino”.

Do centrum miasteczka mamy około 2 km, natomiast sklepy (duty free!), bary i restauracje znajdują się w odległości kilkuset metrów, a z „apres ski” przy Carosello tylko 400 m. Idealnie! 😉

Do naszej dyspozycji będzie narciarnia, parking, ogród i internet.

Przykładowe zdjęcia apartamentów: