O nas

Hmm, nie będę się tu rozpisywać, jakie to jesteśmy fajne. Kochane dziewczęta, przekonajcie się same, dołączając do LejdisLivigno Numero 4, A.D. 2017.

No dobrze, zachowajmy trochę powagi:

Aura – instruktor narciarstwa, instruktor fitness, uwielbia aquafitness, narty, taniec – bardzo lubi kręcić nogą i jest w tym najlepsza na świecie. Jest bardzo miła, pełna dobrej energii, słowem (słowami) kobieta-anioł. Utuli, jak będzie Was bolało podczas rozciągania po nartach. Zawsze ma swoje zdanie, jak to Kaszubka. Ale jest miła, naprawdę, i do rany przyłóż. Robi wyborną cytrynówkę. Kocha dzieci i zwierzęta. I czerwone wino też. W przeciwieństwie do Agi, która woli białe.

Aga – instruktor narciarstwa, oszalała na punkcie desek (boazerii). Biada temu, kto chciałby „pożyczyć” jej ukochane Łopaty. Realizuje się w robieniu różnych fotek wszelkiego urodzaju (oprócz sweet foci z dziubkiem, za którymi nie przepada zbytnio). Ma zamiar zająć się tym profesjonalnie w bliżej nieokreślonej przyszłości 😉 Podobnie, jak Aura kocha tańce i inne hulanki i swawole. Podobnie, jak Aura utuli na wielkiej górze i zmotywuje: „dasz radę!!!”, czy też: „jeeechać!!!”. Nie robi jednak cytrynówki. Za to jej Tata robi świetne pigwówki i wiśniówki i nie zawaha się dać ich Adze na wyjazd.

Obie są matkami kilkorga dzieci łącznie, w różnym wieku i żonami. Obie, w miarę swoich możliwości dbają o dom i gotują czasem obiady. Czyli podobnie jak Wy, kochane Lejdis. Myślę, że po tej lekturze chcecie nas poznać, tak samo, jak my Was 😉